Pomysły na sprawdzone prezenty do 50 zł

Planując wydatki związane z prezentami należy pamiętać, że nie liczy się wysokość wydanej kwoty. Najważniejsza jest pamięć i chęć sprawienia przyjemności drugiej osobie. Dlatego warto mądrze dysponować środkami, a przy okazji znaleźć dobry prezent. Jeżeli nie masz pomysł, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i kupić coś z naszej listy na prezenty do 50 zł na impreze.  Wśród wszystkich rzeczy dostępnych na rynku można znaleźć perełki które nie kosztują dużo, a będą idealnym pomysłem na prezent.

Książki dla miłośników literatury

Numerem jeden są bezapelacyjnie książki. Dla dorosłych, dla dzieci, dla kobiet i mężczyzn. Dla każdego można znaleźć pozycję idealną, która albo będzie związana z ulubionym gatunkiem, albo będzie dotyczyła zainteresowań. Dla fanów fantastyki warto przemyśleć zakup prequelu Trylogii Czarnego Maga autorstwa Trudi Canavan pt. „Uczennica maga”. Może uda się zachęcić w ten sposób, do sięgnięcia po kolejne tomy, co być może ułatwi nam przygotowywanie kolejnej listy prezentowej.

Kalendarz dla zorganizowanych

Innym pomysłem na prezent do 50 zł jest kalendarz. Żyjemy szybko, dobra organizacja czasu to podstawa. Dlatego pięknie wydany kalendarz sprawdzi się doskonale jako praktyczny prezent.

Kosmetyki- pachnący prezent

Szczególnie dla Pań można pokusić się o zakup kosmetyków. Do tej kwoty można dostać pięknie pachnące z serii naturalnych kosmetyków do ciała. Będzie to również praktyczny prezent, jeżeli znamy preferencje zapachowe obdarowanej.

Świece zapachowe na chwilę relaksu

Jeżeli znamy gust oraz kolorystykę domu osoby której chcemy wręczyć prezent, możemy wybrać świecę zapachową. Obecnie produkowane mają piękną oprawę, przez co stanowią element wystroju mieszkania, a dodatkowo otulają wnętrze wspaniałym aromatem. W tej kwocie uda się dostać świece z wyżej półki, zdrowsze dla otoczenia świece sojowe z naturalnymi olejkami eterycznymi. 

Voucher podarunkowy

Ciekawym rozwiązaniem jest też podarowanie voucheru. Może on zostać wykorzystany na rzeczy, które faktycznie się przydadzą i będą zgodne z gustem osoby, której go wręczymy. Może to być do konkretnego sklepu, jeżeli wiemy że dana osoba planuje tam zakupy. 

Wybór idealnego prezentu to zawsze nie lada wyzwanie. Jednak trzeba pamiętać, że niekiedy wystarczą życzenia i słodki upominek, bo najważniejsza jest pamięć, natomiast wydana kwota nie jest istotna. Czasami wystarczy coś symbolicznego, ale bardziej osobistego, aby wywołać zadowolenie na twarzy drugiej osoby.